Kontakt


tel.: (12) 430 60 74
tel. kom.: 602 322 043

Misja Plumbing Enterprise

Doradzamy naszym klientom w sposób, który pozwala dostosować rozwiązania do konkretnych potrzeb i zaproponować optymalne projekty dla każdego zastosowania.

TITLE

DescriptionShort
Jak nas znalazłeś(aś) ?

Opinie

Państa zdanie jest dla nas bardzo ważne. Serdecznie zapraszamy do wyrażania opinii na temat współpracy z nami. Dziękujemy za poświęcony czas.

 

Komentarze

Magdalena Cudziło

2015-05-04 23:07

Pan Reginald przyjechał poprawiać do mnie po innych "fachowcach". Jak ja żałuję że nie spotkałam się z Nim miesiąc temu. Uratował mi piec. To dokładny, kompetentny, słowny, solidny, uczciwy człowiek i jaka kultura osobista! Z całego serca polecam!!!
Grzegorz Maciaszek

2013-12-03 22:16

Jeżeli potrzebujesz fachowców to dobrze trafiłeś!!!
Po moim telefonie zorganizowana ekipa jeszcze tego samego dnia rozprawiła się z kanalizacyjnym problemem!
Udzielono mi fachowej pomocy zachowując przy tym najwyższą jakość usługi i brylując wyjątkową kulturą osobistą (co jak wiemy w tej branży mało popularne).
Bardzo dziękuje i szczerze polecam!G.M
Asia M.

2013-12-01 15:59

Witam :) po wielu niemiłych przejściach z innymi firmami w końcu trafiłam na ludzi, którzy naprawdę znają się na tym co robią i bardzo fachowo podchodzą do swojej pracy. Oprócz tego wszyscy są bardzo życzliwi, naprawdę poważnie traktują swoje obowiązki i zwracają uwagę na potrzeby klienta :) Polecam :)
KT

2013-11-30 10:36

Fach w ręku to podstawa, a widać że ekipa zna sie na tym co robi. Znajdą rozwiązanie na wszystkie problemy. Osobiście jestem bardzo zadowolona z rozwiazania przy montażu grzejników. Jak najbardziej polecam, ludzie godni zaufania.
Tatiana M

2013-11-29 21:20

Sprawnie działający team fachowców. Rzeczowość, tempo, dokładność. Tylko polecać!
Konrad Frantz

2013-11-29 19:21

Pełen profesjonalizm i rzetelność. Gorąco polecam
Gosia Dębicka

2013-11-29 19:11

Wszelkie usługi świadczone przez tą firme są wykonywane rzetelnie, solidnie i bezproblemowo. Jest to przykład firmy z pasją, ambicjami , a także firmy otwartej na potrzebny klienta. Serdecznie polecam a za wszelkie usługi dziękuje :)
Małgorzata Katarzyna

2013-11-06 23:52

Potrzebowałam fachowca do pilnej naprawy lejącej się wody spod toalety oraz przerobienia zewnętrznej części instalacji spływu w kuchni ze względu na wydobywające się z pionu kanalizacyjnego bardzo nieprzyjemne zapachy (pion zbiorczy wielu mieszkań).

Wszystko zostało naprawione skutecznie przez Pana Reginalda tj. minął już ponad miesiąc od naprawy i wszystko jest jak należy.

Zalety tego fachowca:
- punktualność (jeśli się ma spóźnić nawet 5 minut, to dzwoni),
- umiejętność zachowania czystości wokół miejsca pracy (przynosi nawet własne ścierki!),
- dbałość o stan otoczenia (liczni "fachowcy" próbując naprawić swoją sprawę niszczą przy okazji inną, np. rysując parkiet),
- skuteczność - naprawa została wykonana dobrze i sprawnie.

Wady: nie mam co wpisać.
EJM

2013-01-31 17:55

Moc kompetencji. Bardzo zorganizowana ekipa. Rozwiąże każdy problem z zakresu hydrauliki i CO. Nasz komin był w opłakanym stanie - żle złożony, instalacja żle podłączona np. pompa cyrkulacyjna podłączona do zimnej zamiast ciepłej wody. Nie wiedzielibyśmy tego gdyby nie p. Reginald i jego firma.
Wszystkie żle wykonane elementy zostały złożone od nowa. Wszystko co się dało poprawione i wreszcie działa jak należy. Przyszli , zdiagnozowali, naprawili , poprawili , posprzątali i pojechali... chce się żyć...
 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com